.:: Geodezja portal geodezyjny, forum geodezyjne, katalog firm usług geodezyjnych, ogłoszenia geodezyjne Loading....
eksperci - zadaj pytanie ekspertom od geodezji
Geodezja forum geodezyjne, portal geodezyjny, forum geodezji i geodetów, geodeta, geodeci,firmy geodezyjne, ceny i cennik,usługi geodezyjne, darmowe ogłoszenia geodezyjne,praca, studia, uprawnienia geodezyjne szkolenia, geodeta, forum geodetów,kursy i szkolenia geodezyjne z geodezji, sprzęt geodezyjny i instrumenty,mapy,oferty geodetów, przetargi, usługi

TEN SERWIS NIE JEST JUŻ AKTYWNY

GEODEZJA


ZLECENIA GEODEZYJNE DLA GEODETÓW

ZLECENIA GEODEZYJNE


    •  Online: 4 goci i geodetw  
Regulamin
Ogólne zasady

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z portalu społecznościowego Nasza-Geodezja.pl (Geodezja.biz, PortalGeodezyjny.pl, Geodezja24.pl)
Korzystanie z portalu społecznościowego Nasza-Geodezja.pl jest dobrowolne.
Użytkownicy, rejestrujący się w portalu Nasza-Geodezja.pl akceptują warunki niniejszego regulaminu oraz polityki prywatności.
Jeżeli użytkownik nie akceptuje warunków regulaminu oraz polityki prywatności, nie może zgłaszać jakichkolwiek roszczeń pod adresem portalu.
Definicje
Użytkownik - osoba posiadająca aktywne konto w serwisie internetowym Nasza-Geodezja.pl.
Konto - jest to dostępne po zalogowaniu się (podaniu Loginu oraz Hasła) miejsce w Serwisie, w którym każdy zarejestrowany Użytkownik Nasza-Geodezja.pl może wprowadzić jak i modyfikować swoje dane, opisy, zdjęcia i inne elementy związane z zarejestrowaniem w Serwisie.
Profil - miejsce w internecie / gdzie opublikowany jest zbiór informacji zawierających dane wpisane przez danego Użytkownika.
Nazwa Profilu/Loginu - indywidualna i niepowtarzalna nazwa Użytkownika, jaka została przez niego wybrana podczas rejestracji na Nasza-Geodezja.pl.
Komentarz - pisemne wyrażenie opinii na temat Profilu Użytkownika, fotografii zamieszczonych przez Użytkownika wystawione poprzez innego Użytkownika Serwisu.
Prywatna Wiadomość - wiadomość wysłana Użytkownikowi przez innego Użytkownika za pośrednictwem wewnętrznego systemu wiadomości Serwisu.
Znajomi - Lista osób, które Użytkownik uzna jako swoich znajomych.
Dostęp do własnego konta użytkownik otrzymuje po dokonaniu rejestracji.
Rejestracja
1. Osoba rejestrująca się w portalu powinna podać swoje prawdziwe dane.
4. Wynikiem procesu rejestracji jest założenie własnego konta. Użytkownik przez to oświadcza, że zapoznał się i akceptuje postanowienia zawarte w regulaminie i polityce prywatności.
5. Użytkownik konta ponosi pełną odpowiedzialność za skutki umieszczenia materiałów na koncie portalu Nasza-Geodezja.pl i upublicznienia ich innym osobom.
Konto
1. Niezbędnym warunkiem założenia konta jest posiadanie adresu e-mail, na który to zostaje przesłana krótka procedura aktywacji konta.
Posiadanie adresu e-mail przez użytkownika jest konieczne również w przypadku zapomnienia hasła dostępowego do swojego konta w portalu Nasza-Geodezja.pl
2. Użytkownik konta, po założeniu konta będzie miał możliwość zamiany nazwy konta oraz hasła.
3. Użytkownik zobowiązany jest do nie ujawniania danych dostępowych do swojego konta.
4. Właściciel portalu internetowego Nasza-Geodezja.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki przekazania loginu i hasła osobom trzecim.
5. Konto użytkownika, na którym nie ma ruchu przez okres 2 miesięcy może ulec skasowaniu wraz z zawartością. Administrator nie ma obowiązku powiadamiania użytkownika o tym fakcie. Poprzez ruch na koncie Administrator rozumie zalogowanie się Użytkownika na swoim koncie przynajmniej raz w ciągu 60 dni od daty ostatniego logowania.
6. Administrator ma prawo zablokować konto użytkownika w przypadku łamania zasad opisanych w niniejszym regulaminie.
7. Administrator ma prawo i obowiązek usunąć konto użytkownika na jego wniosek.
Pliki na koncie
1. Użytkownik oświadcza, że posiada bezwzględne prawo umieszczenia i publikowania materiałów zdjęciowych na swoim koncie.
2. Zdjęcia umieszczone i/lub publikowane przez użytkownika nie naruszają praw osób przedstawionych na nich ani praw autorskich zgodnych treścią ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz. 83 ze zm.)
3. Administrator portalu Nasza-Geodezja.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikacje materiałów zdjęciowych wystawionych przez użytkownika.
Całą odpowiedzialność oraz wszelkie konsekwencje ponosi użytkownik. 4. Administrator zastrzega sobie prawo do zawieszenia konta użytkownika, który łamie którykolwiek punkt niniejszego Regulaminu, a w szczególności wykorzystuje portal do rozsyłania wiadomości spam, używania słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne, stosowania reklam konkurencyjnych portali oraz jakichkolwiek reklam bez zezwolenia właściciela portalu.
5. Użytkownik, którego konto zostało zawieszone lub zamknięte, nie może ponownie zarejestrować się bez uprzedniej zgody Administratora.
6. Administrator zastrzega sobie prawo do zawieszenia konta użytkownika, którego działania zostały uznane za szkodliwe dla niniejszego portalu.
7. Każdy użytkownik portalu ma prawo wypowiedzenia się na stronach niniejszego portalu. Wypowiedzią użytkownika jest jakakolwiek forma danych umieszczona przez użytkownika na portalu, w jakiejkolwiek jego interaktywnej części. Administrator portalu Nasza-Geodezja.plnie ponosi odpowiedzialneści za treść i formę wypowiedzi. Odpowiedzialność za swoje wypowiedzi ponosi użytkownik.
8. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania, modyfikacji lub redagowania wypowiedzi.
Wypowiedź nie może:
- zawierać informacji sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, obrażających uczucia religijne, - zawierać danych osobowych lub teleadresowych, - zawierać odnośników do innych podobnych portali, - zawierać szkodliwych zawartości mogących wpływać na stabilność funkcjonowania portalu, między innymi wirusów i ataków SQL Injection
Odpowiedzialność
1. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za żadne ewentualne szkody, poniesione przez użytkownika podczas korzystania z portalu Nasza-Geodezja.pl
2. Administrator nie odpowiada za wszelkie szkody mogące powstać w wyniku umieszczenia zdjęć na portalu Nasza-Geodezja.pl
3. Administrator nie odpowiada za treść wypowiedzi umieszczonych przez użytkowników na forach dyskusyjnych i komentarzach.
4. Portal Nasza-Geodezja.plzastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w każdym momencie, zawiadamiając o tym fakcie każdego użytkownika o dniu obowiązywania nowego regulaminu.
Copyright Nasza-Geodezja.pl 2010-2012 (Geodezja24.pl.


GEODEZJA portal

portal geodezyjny

forum geodezyjne

, geodezja ogloszenia, geodezyjny portal, forumowisko geodezja mapy, geodezja i kartografia, oferty pracy w geodezji, geodeta praca, geodezja praca, programy geodezyjne, studia geodezyjne,usługi geodezyjne, geodeta praca, geodezja praca,

uprawnienia geodezyjne

,

usługi geodezyjne

,

praca dla geodetow

,

firma geodezyjna, firmy geodezyjne

,

obsługa geodezyjna, ceny usług geodezyjnych