.:: Geodezja portal geodezyjny, forum geodezyjne, katalog firm usług geodezyjnych, ogłoszenia geodezyjne Loading.... \n'); }; -->
" Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life " - Konfucjusz Kategoria: Pytania do geodety Temat: zatwierdzone dwie różne granice działki Autor tematu: dymsza 26-01-2014 16:33 Witam Państwa, mam taki problem,że kilka lat temu był robiony podział działki na pół i wydział geodezji w starostwie zatwierdziło podział. teraz okazało sie,że geodeta źle naniósł usytuowanie działki ( granice są przesunięte o 2 metry). W starostwie widnieją dwie granice tejże działki (inna na mapie zasadniczej,a inna w systemie). ten sam geodeta po podziale działki wykonał mi też mapę do celów projektowych na budowę domu i nie zauważył błędu. Proszę o pomoc co mam robić w tej sytuacji aby uporządkowac dane mojej działki. starostwo niby widzi mój problem,ale nie chce ze mną współpracować w celu wyjaśnienia sprawy. (niektóre funkcje portalu przeznaczone s‘ dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil) |