.:: Geodezja portal geodezyjny, forum geodezyjne, katalog firm usług geodezyjnych, ogłoszenia geodezyjne Loading....
eksperci - zadaj pytanie ekspertom od geodezji
praca - radca prezesa  do spraw opracowania strategii działań Głównego Geodety Kraju, GUGiK, Warszawa mazowieckie | 00-926 Warszawa  | Dam pracę, zatrudnię geodetę | Geodezja forum geodezyjne, portal geodezyjny, forum geodezji i geodetów, geodeta, geodeci,firmy geodezyjne, ceny i cennik,usługi geodezyjne, darmowe ogłoszenia geodezyjne,praca, studia, uprawnienia geodezyjne szkolenia, geodeta, forum geodetów,kursy i szkolenia geodezyjne z geodezji, sprzęt geodezyjny i instrumenty,mapy,oferty geodetów, przetargi, usługi

TEN SERWIS NIE JEST JUÅ» AKTYWNY

GEODEZJA


ZLECENIA GEODEZYJNE DLA GEODETÓW

ZLECENIA GEODEZYJNE


    •  Online: 4 go¶ci i geodetów  
warmińsko-mazurskie podlaskie pomorskie zachodnio-pomorskie mazowieckie lubelskie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lubuskie dolno¶l±skie łódzkie podkarpackie ¶więtokrzyskie opolskie ¶l±skie małopolskie Wybierz region
Typ ogłoszeń:
Kategorie ogłoszeń:
Wyszukiwarka ogłoszeń geodezyjnych:
Ogłoszenie: praca - radca prezesa do spraw opracowania strategii działań Głównego Geodety Kraju, GUGiK, Warszawa mazowieckie ( typ ogłoszenia: Praca, przetargi )
Ważne do:
Tre¶ć ogłoszenia: radca prezesa
do spraw opracowania strategii działań Głównego Geodety Kraju

w Zespole Analiz i Prognoz
Wymiar etatu: 1
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
Opracowuje koncepcje, strategie i plany realizacji działań w obszarze geodezji i kartografii w celu realizacji polityki rządu w zakresie geodezji i kartografii.
Opracowuje założenia do zmian regulacji prawnych w dziedzinie geodezji i kartografii w celu ujęcia w przepisach prawnych wypracowanych koncepcji i strategii działań Głównego Geodety Kraju.
Opiniuje pod względem merytorycznym projekty aktów prawnych w dziedzinie geodezji i kartografii w celu zapewnienia tworzenia spójnych regulacji prawnych.
Prowadzi nadzór merytoryczny nad projektami technicznymi w zakresie budowy rejestrów państwowych oraz informatyzacji państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w celu zapewnienia spójności opracowywanych rozwiązań technicznych.
Inicjuje i prowadzi współpracę z instytucjami zewnętrznymi w celu wymiany doświadczeń oraz możliwości podejmowania wspólnych działań z zakresu geodezji i kartografii.
Wymagania zwiÄ…zane ze stanowiskiem pracy
wykształcenie: wyższe magisterskie geodezyjne
doświadczenie: 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze geodezji i kartografii, w tym minimum 5 lat na stanowiskach kierowniczych
pozostałe wymagania niezbędne:
Posiadanie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii przynajmniej w jednym zakresie.
Doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu oraz zarządzaniu projektami, w tym w szczególności finansowanymi z funduszy UE.
Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi.
Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o infrastrukturze informacji przestrzennej.
Znajomość przepisów KPA i procedur administracyjnych.
Znajomość przepisów prawa i procedur z zakresu zamówień publicznych.
Umiejętność prowadzenia negocjacji.
Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office.
Rzetelność.
Wymagania dodatkowe
Doświadczenie w realizacji przedsięwzięć technicznych o zasięgu krajowym.
Posiadanie certyfikatu z zakresu metodyki zarzÄ…dzania projektami PRINCE 2 lub podobnego.
Znajomość nowych technologii GIS, zagadnień baz danych oraz systemów ewidencji gruntów i budynków.
Umiejętność planowania strategicznego.
Umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej i zespołu.
Umiejętność publicznej prezentacji spraw zawodowych.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
życiorys i list motywacyjny
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
kopie dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe
Termin składania dokumentów:2010-12-06

Miejsce składania dokumentów:
Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Wspólna 2
00-926 Warszawa
z dopiskiem: \\\"Ogłoszenie nr 129416 - radca prezesa\\\"


Inne informacje:
Do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.
Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego).
Kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy ? po analizie ofert ? zostaną zakwalifikowani do kolejnych etapów naboru, będą powiadamiani o terminie i miejscu ich przeprowadzenia.
Osoby, których oferty zostaną odrzucone, nie będą powiadamiane.
Wy¶wietlono: 476 razy
Nr telefon: dla zalogowanych
Kod pocztowy, miejscowosc: dla zalogowanych
Województwo: dla zalogowanych
Komentarze:
(niektóre funkcje portalu przeznaczone s‘ dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)
Copyright Nasza-Geodezja.pl 2010-2012 (Geodezja24.pl.














































































































GEODEZJA portal

portal geodezyjny

forum geodezyjne

, geodezja ogloszenia, geodezyjny portal, forumowisko geodezja mapy, geodezja i kartografia, oferty pracy w geodezji, geodeta praca, geodezja praca, programy geodezyjne, studia geodezyjne,usługi geodezyjne, geodeta praca, geodezja praca,

uprawnienia geodezyjne

,

usługi geodezyjne

,

praca dla geodetow

,

firma geodezyjna, firmy geodezyjne

,

obsługa geodezyjna, ceny usług geodezyjnych